IWINYInwestycja w przygotowaniu

Nowa inwestycja Artidom Osiedle Iwiny.
Na południu Wrocławia, w spokojnej cichej okolicy powstają
nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

JUŻ NIEDŁUGO PRZEDSPRZEDAŻ INWESTYCJI

Zobacz wizualizacje
arrow-right

ZAPYTAJ O OFERTĘ

grabiszynska

IWINY

Nowa inwestycja Artidom Osiedle Iwiny. Na południu Wrocławia, w spokojnej cichej okolicy powstają nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Piękny teren zostanie zagospodarowany, drogi wewnętrzne wybrukowane, a na osiedlu powstanie ogródek z placem zabaw dla dzieci. Przedstawiamy ofertę dopasowaną do wymagań i możliwości naszych klientów.

Domy szeregowe z ogrodami i wbudowanym garażem. Dwa rodzaje szeregów . Typ A o powierzchni ponad 126m2 oraz Typ B o powierzchni ponad 119m2. Piękne dobrze rozplanowane domy , bardzo funkcjonalne i kompaktowe. Na parterze salon z kuchnią , łazienka z prysznicem garaż oraz trzy lub nawet cztery sypialnie na piętrze oraz łazienka. Dom można powiększyć o powierzchnię 30m2 nieużytkową na strychu.

Po drugiej stronie ulicy zostaną wybudowane domy czterolokalowe. Typ D- największy dom w ofercie Iwiny o powierzchni 141m2 . Posiada wbudowany garaż, salon z kuchnią, łazienką wiatrołap na parterze. Na piętrze swoje miejsce znalazły trzy sypialnie z łazienką.

Typ C – dom o powierzchni 111m2 bez garażu.. Dzięki likwidacji garażu w zabudowie zyskaliśmy piękna funkcjonalną powierzchnię użytkową na parterze. Kwadratowy niezwykle ustawny salon z kuchnią o powierzchni aż 40m2 dodatkowy pokój na parterze, który może służyć jako sypialnia lub gabinet do pacy. Na piętrze cztery sypialnie i łazienka.

Domy realizowane będą w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwsza to białe elewacje z nowoczesnymi antracytowymi oknami, drzwiami i grafitową bramą garażową lub jasno szare tynki z piękną białą stolarką białymi drzwiami i białą bramą garażową.

Tylko 500m do granicy miasta, a jednak w otoczeniu pięknej zieleni Parku Brochowskiego i Bieńkowickiego. Pomimo podmiejskiego charakteru Iwiny są dobrze skomunikowane z miastem. Jeździ tutaj kilka linii autobusów, przystanek znajduje się tuż przy inwestycji.

W najbliższym czasie w Iwinach planowane jest utworzenie przystanku Park & Ride, przy którym będzie można zostawić samochód i przesiąść się w pociąg z nowo budowanej stacji na odcinku linii 276. Będzie nim można dojechać do stacji Wrocław Główny w 5-6 minut. Gdy powstanie długo wyczekiwana Wschodnia Obwodnica Wrocławia, zapewni jeszcze wygodniejsze poruszanie się samochodem. Do końca roku 2020 na Brochowie ma powstać piękny kompleks basenowo rekreacyjny. Baseny sauny zjeżdżalnie siłownia wszystko w jednym miejscu i niedaleko Osiedla Iwiny.

arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left
arrow-right
arrow-left

Kontakt

Zadzwoń: 695 805 050, 695 584 100 lub wypełnij formularz

WYŚLIJ

arrow-right